Weź udział w Ogólnopolskim Forum Ekonomii Społecznej i Solidarnej

Już 21 września 2022 r. odbędzie się VI Ogólnopolskie Forum Ekonomii Społecznej i Solidarnej. Tematem przewodnim Forum będzie ekonomia społeczna wobec kryzysów oraz wyzwań przyszłości. Rejestracja zgłoszeń trwa do 9 września.

W tegorocznej edycji Forum część gości uczestniczyć będzie na miejscu, pozostali połączą się zdalnie (bądź będą widzami transmisji on-line za pośrednictwem mediów społecznościowych).

W ramach wydarzenia zaplanowano zabranie głosu przez przedstawicieli sektora ekonomii społecznej, blok prezentujący znaczenie ekonomii społecznej w aktywnej polityce społecznej, najważniejsze rozwiązania ustawowe i programowe prowadzone przez MRiPS, panel prezentujący najciekawsze rozwiązania wypracowane w obszarze ekonomii społecznej, a także ogłoszenie wyników głosowania publiczności ws. wyboru znaku graficznego identyfikującego przedsiębiorstwa społeczne.

Forum organizowane jest w ramach partnerskiej współpracy Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej oraz Uniwersytetu Warszawskiego, Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie i Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Poznaniu w projekcie pn. “System partycypacyjnego zarządzania sferą ekonomii społecznej” (Działanie 2.9 PO WER).

***
VI Ogólnopolskie Forum Ekonomii Społecznej i Solidarnej
data: 21 września 2022 r. | godz.: 10:00-14:45
zapisz się: https://forms.gle/wZdAeXc1UT2pLYv2A
program: VI Forum

Podobne informacje:

***
OWES

Interesujesz się ekonomią społeczną? Myślisz o utworzeniu przedsiębiorstwa społecznego? A może prowadzisz stowarzyszenie, fundację lub spółdzielnie socjalną? Sprawdź ofertę OWES, czyli Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej Obszaru Rybnickiego.