3000 PLN w pakiecie rozwojowym dla organizacji

Twojej organizacji brakuje środków na rozwój? Chcesz zwiększyć jej samodzielność i stabilność finansową? Uniezależnić się od dotacji i darowizn? Rozwiązaniem może być podjęcie działalności ekonomicznej przy organizacji.

Zgłoś się do działającego przy CRIS Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej (OWES), który oferuje organizacjom pozarządowym długofalową pomoc. Przy jego wsparciu przygotujesz swoją organizację do podjęcia działalności ekonomicznej (np. odpłatnej, gospodarczej) lub rozwiniesz już prowadzoną działalność.

Co oferujemy?

  1. Możliwość uzyskania pakietu rozwojowego (do 3 000 zł), przeznaczonego na indywidualne potrzeby danego podmiotu związane z jego ekonomizacją.
  2. Indywidualne doradztwo – np. z zakresu rejestrowania działalności, pozyskiwania funduszy, jak również kwestii związanych z prowadzeniem działalności statutowej.
  3. Doradztwo specjalistyczne – prawne, księgowe, marketingowe, finansowe, osobowe.
  4. Szkolenia – nakierowane na zdobycie wiedzy w zakresie związanym z zarządzeniem organizacją pozarządową oraz jego ekonomizacją. Istnieje także możliwość skorzystania ze szkoleń zawodowych i branżowych.

Usługi świadczone przez Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej są bezpłatne.

Uwaga! Oferta skierowana jest do przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej (np. stowarzyszeń, fundacji), zarejestrowanych i działających na terenie Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego (Rybnik, Jastrzębie-Zdrój, Żory, powiat wodzisławski, rybnicki, raciborski).

Zapraszamy do kontaktu. Dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z animatorką OWES Anną Pomykoł, tel. 327395512, e-mail: anna.pomykol@cris.org.pl

Materiały do pobrania:

***
OWES
Interesujesz się ekonomią społeczną? Myślisz o utworzeniu przedsiębiorstwa społecznego? A może prowadzisz stowarzyszenie, fundację lub spółdzielnie socjalną? Sprawdź ofertę OWES, czyli Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej Obszaru Rybnickiego.