Spotkanie dla żorskich organizacji pozarządowych

Przedstawienie oferty Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej dla organizacji pozarządowych oraz networking w praktyce – tak pokrótce wygląda plan spotkania, które odbędzie się 22 maja w Żorskim Centrum Organizacji Pozarządowych. Zaczynamy o 17:00. Dołącz do nas i rozwijaj swoją organizację. Zapraszamy!

Spotkanie jest dla wszystkich żorskich organizacji pozarządowych. Wszystkie osoby uczestniczące w spotkaniu będą miały szansę na nawiązanie wartościowych kontaktów z innymi organizacjami czy liderkami i liderami społecznymi. To doskonała okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy, co może zaowocować nowymi projektami lub wspólnymi inicjatywami.

Spotkanie jest bezpłatne. Aby wziąć w nim udział należy się jedynie zarejestrować poprzez stronę: app.evenea.pl/event/zory-dla-ngo 

Program:
17:00-17:10 | Rejestracja uczestników i otwarcie spotkania
17:10-18:00 | Justyna Buchalik, Adam Grześkiewicz z ŻCOP i Anna Pomykoł z CRIS: Prezentacja oferty wsparcia dla organizacji pozarządowych
18:00-18:30 | Prezentacja uczestników spotkania (czas dla każdego gościa na zaprezentowanie swojej organizacji lub oferty)
18:30-19:00 | Networking w praktyce. Sieciowanie, rozmowy kuluarowe i wymiana wizytówek

_____
Spotkanie sieciujące dla żorskich organizacji pozarządowych
data: 22 maja 2024 r. (środa) | godz.: 17:00-19:00
miejsce: Żorskie Centrum Organizacji Pozarządowych (os. Sikorskiego 52, sala 103)
organizatorzy: CRIS i ŻCOP
zapis: app.evenea.pl/event/zory-dla-ngo

Spotkanie organizowane w ramach projektu Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Obszaru Rybnickiego (OWES). Wejdź na stronę OWES.cris.org.pl i dowiedz się więcej: link.