Poszukujemy osób do pracy w Centrum Obywatelskim w Rydułtowach

CRIS poszukuje pracownika i stażysty do pracy w Centrum Obywatelskim w Rydułtowach. Centrum to miejsce, które ma wspierać społeczny rozwój Miasta Rydułtowy. Szczegóły dotyczące obu naborów – poniżej. Na zgłoszenia czekamy do 10 czerwca 2022.

1. Pracownik na stanowisko animator/doradca do Centrum Obywatelskiego w Rydułtowach.

Od kiedy: Czerwiec/lipiec 2022

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, wymiar etatu do uzgodnienia

Zakres obowiązków:

  • rekrutacja i prowadzenie grup animacyjnych z Rydułtów,
  • udzielanie podstawowego doradztwa dla organizacji społecznych i grup nieformalnych z Rydułtów w zakresie działań społecznych,
  • pomoc wnioskodawcom w przygotowaniu pomysłów do budżetu obywatelskiego Miasta Rydułtowy,
  • wspieranie organizacji wydarzeń dla mieszkańców Miasta.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach (animator, doradca itp.),
  • biegła obsługa komputera,
  • umiejętności samoorganizacji pracy,
  • sumienność,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • gotowość podjęcia okresowo pracy w godzinach popołudniowych oraz w weekendy.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z młodzieżą,
  • umiejętność tworzenia materiałów promocyjnych i prowadzenia promocji w mediach społecznościowych.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV – wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na cele rekrutacji – na adres: zarzad@cris.org.pl do 10.06.2022 r.

2. Stażystka/stażysta do Centrum Obywatelskiego w Rydułtowach.

Główne obowiązki:

  • pełnienie dyżurów w godzinach pracy Centrum Obywatelskiego,
  • udzielanie podstawowych informacji o Centrum Obywatelskim osobom odwiedzającym i kontaktującym się z Centrum,
  • obsługa sklepu Dakuja dla Ukraińców (wykładanie i porządkowanie ubrań),
  • pomoc techniczna i organizacyjna przy bieżącej działalności i wydarzeniach organizowanych w Centrum Obywatelskim,
  • wsparcie działań promocyjnych Centrum Obywatelskiego (dystrybucja plakatów itp.)

  • obsługa komputera,
  • umiejętność pracy w grupie.