Jak promować wolontariat? Szkolenie online

O nieszablonowym podejściu do opowiadania o wolontariacie i praktycznych narzędziach pomocnych przy snuciu tych opowieści już 30 listopada porozmawia z nami Mariusz Juszczyk, współautor “Narzędziownika promocyjnego dla organizacji pozarządowych”. Zaczynamy o 9:00. Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu online.

>>Zapisz się na szkolenie<<

Podczas spotkania spróbujemy znaleźć odpowiedzi na następujące pytania:

  • Jak skutecznie przyciągnąć wolontariuszy i wypromować akcje wolontariackie?
  • Jak ciekawie opowiadać o prowadzonych przez naszych wolontariuszy działaniach?
  • Jak zaangażować wolontariuszy do promocji naszej organizacji?

Poznamy bezpłatne programy i aplikacje do obróbki zdjęć, tworzenia materiałów graficznych i montażu filmów, a także porozmawiamy o tym, jak skutecznie się promować w mediach społecznościowych.

Zajęcia będą miały charakter warsztatowy, dlatego miło nam będzie, jeśli zaplanujecie sobie czas i przestrzeń tak, abyście mieli możliwość aktywnie się w nie włączyć.

 

Adresaci szkolenia:

  • Organizacje pozarządowe i instytucje współpracujące z wolontariuszami

Forma szkolenia:

Na platformie Zoom. Link do spotkania zostanie wysłany mailowo na adresy podane przy rejestracji na Evenea.

 

BIO prowadzącego szkolenie

Mariusz Juszczyk – doradca, konsultaformunt, certyfikowany trener. Autor wielu artykułów poświęconych sektorowi pozarządowemu w Polsce i za granicą. Publikował na łamach magazynu Forbes, Gazety Finansowej, Dziennika Zachodniego oraz w takich portalach, jak NGO.pl, Antyweb, Marketing w Praktyce, Wirtualne Media, Onet, Wirtualna Polska, Bankier, Interaktywnie.com. Prowadził szkolenia m.in. dla Microsoft Polska, Miasteczka Multimedialnego, Instytutu Wzornictwa Przemysłowego oraz dla organizacji pozarządowych z całej Polski. Współautor “Narzędziownika promocyjnego dla organizacji pozarządowych”.

***

Jak promować wolontariat? Szkolenie online
data:
30 listopada 2021 r. | godz.: 9:00-12:00
prowadzenie: Mariusz Juszczyk
zapisz się: kliknij tu i wypełnij formularz