XII edycja Ogólnopolskich Spotkań Ekonomii Społecznej

Już 4 listopada odbędzie się XII edycja Ogólnopolskich Spotkań Ekonomii Społecznej. Organizatorzy #OSES2021 postawili na formę hybrydową. Wiodącym tematem spotkania będzie – “Ekonomia społeczna dla młodych”.

Wydarzenie będzie dostępne online i nie będzie wymagało rejestracji. Organizatorzy podadzą link do streamingu online. Prelegenci i organizatorzy spotkają się w studiu nagraniowym w Warszawie, z którego na żywo nadawać będą przedstawiciele świata Ekonomii Społecznej, w tym spółdzielczości.

Całe wydarzenie będzie podzielone na stoliki tematyczne poświęcone narzędziom finansowym, innowacjom społecznym i nowym trendom w spółdzielczości. Do każdego stolika dołączą mniej i bardziej znani aktorzy ekonomii społecznej w tym goście ministerialni tj. Aleksandra Dmitruk z MFiR. Nie zabraknie również innowatorów i innowatorek społecznych, którzy doświadczają przemian w ES oraz tych, którzy wchodzą w świat ES dopiero teraz, wierząc, że jest ona przyszłością dla tych, którzy chcą zmienić świat stawiając na edukację w kierunku ES, włączenie społeczne, kooperację i nowe rozwiązania w prowadzeniu biznesu w Polsce.

Więcej informacji o OSES2021 organizatorzy będą udostępniać na stronie wydarzenia na FB: www.facebook.com/events/1225306141268186

Uwaga! Wszystkim zainteresowanym dotacjami OWES przypominamy, że trwa nabór grup inicjatywnych, podmiotów ekonomii społecznej oraz przedsiębiorstw społecznych zainteresowanych tworzeniem miejsc pracy w przedsiębiorstwach społecznych. Szczegóły znaleźć można na stronie: Ogłoszenie o naborze OWES

***
OWES
Interesujesz się ekonomią społeczną? Myślisz o utworzeniu przedsiębiorstwa społecznego? A może prowadzisz stowarzyszenie, fundację lub spółdzielnie socjalną? Sprawdź ofertę OWES, czyli Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej Obszaru Rybnickiego.