Szkolenie online. Jak promować wolontariat w mediach społecznościowych

O nieszablonowym podejściu do opowiadania o wolontariacie i praktycznych narzędziach promocyjnych w mediach społecznościowych już 19 grudnia 2022 r. porozmawia z nami Mariusz Juszczyk, współautor “Narzędziownika promocyjnego dla organizacji pozarządowych”. Zaczynamy o godzinie 16:30. Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie uczestnictwa.

Podczas spotkania spróbujemy znaleźć odpowiedzi na następujące pytania:

  • Dlaczego powinniśmy być aktywni w social mediach?
  • Jak ciekawie opowiadać o prowadzonych przez nas działaniach (wykorzystując np. sezon świąteczny)?
  • Skąd czerpać pomysły na treści?
  • Jak zwiększać zasięgi treści?
  • Jak tworzyć przyciągające uwagę grafiki i animacje, nawet gdy nie mamy w zespole projektanta graficznego?

Zajęcia będą miały charakter warsztatowy, dlatego miło nam będzie, jeśli zaplanujecie sobie czas i przestrzeń tak, abyście mieli możliwość aktywnie się w nie włączyć.

Adresaci szkolenia:
organizacje pozarządowe i instytucje współpracujące z wolontariuszami z terenu Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego

Warunek uczestnictwa:

  • Pierwszym warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest rejestracja reprezentowanej organizacji/instytucji w Systemie Obsługi Wolontariatu (SOW). Rejestracji należy dokonać przed dniem szkolenia. Link do rejestracji w SOW: sow.korpussolidarnosci.gov.pl/pl/register
  • Drugim warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest zapisanie się na nie poprzez serwis evenea.pl: https://app.evenea.pl/event/829228-356/.

    Link do szkolenia otrzymają Państwo mailowo w dniu szkolenia.

Bio trenera:
Mariusz Juszczyk – doradca, konsultant, certyfikowany trener. Autor wielu artykułów poświęconych sektorowi pozarządowemu w Polsce i za granicą. Publikował na łamach magazynu Forbes, Gazety Finansowej, Dziennika Zachodniego oraz w takich portalach, jak NGO.pl, Antyweb, Marketing w Praktyce, Wirtualne Media, Onet, Wirtualna Polska, Bankier, Interaktywnie.com. Prowadził szkolenia m.in. dla Microsoft Polska, Miasteczka Multimedialnego, Instytutu Wzornictwa Przemysłowego oraz dla organizacji pozarządowych z całej Polski. Współautor “Narzędziownika promocyjnego dla organizacji pozarządowych”.

Kontakt do organizatorki:
Anna Bulenda, e-mail: anna.bulenda@cris.org.pl, tel. 32 7395512

***
Szkolenie: “Jak promować wolontariat w mediach społecznościowych “
data: 19 grudnia 2022 r. | godz.: 16:30-19:30
prowadzenie: Mariusz Juszczyk
forma: on-line