Webinaria dla innowatorów | Śląska Przestrzeń Innowacji

Do 10 stycznia 2022 roku trwa drugi nabór innowatorów w projekcie “Śląska Przestrzeń Innowacji”. Podczas webinariów 20 grudnia 2021 roku i 4 stycznia 2022 roku wyjaśnimy, jak zostać innowatorem. Do wyboru opcje podstawowa oraz rozszerzona.

20 grudnia 2021 r., godz. 11:00 Jak zostać innowatorem? Zasady rekrutacji i metoda wsparcia w projekcie Śląska Przestrzeń Innowacji

Spotkanie w skróconej formie – czas trwania to 50 minut + pytania.  Dla osób zainteresowanych udziałem w kolejnej rundzie projektu Śląska Przestrzeń Innowacji.

Podczas webinarium omówimy aktualne zasady rekrutacji oraz warunki udziału w projekcie, a także opowiemy o tym w jaki sposób zapewniamy innowatorom wsparcie w pracy na rozwojem pomysłu. Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań.

Na spotkanie obowiązuje rejestracja: Zapisz się!

 

4 stycznia 2021 r., godz. 11:00 Jak zostać innowatorem? Zasady rekrutacji i metoda wsparcia w projekcie Śląska Przestrzeń Innowacji

Spotkanie rozszerzone o część omawiającą podstawy metody service design – czas trwania to 70 minut + pytania.

Spotkanie przeznaczone jest dla osób zainteresowanych udziałem w kolejnej rundzie projektu Śląska Przestrzeń Innowacji. Podczas webinarium omówimy aktualne zasady rekrutacji oraz warunki udziału w projekcie, a także opowiemy o tym w jaki sposób zapewniamy innowatorom wsparcie w pracy na rozwojem pomysłu. Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań.

Na spotkanie obowiązuje rejestracja: Zapisz się!

 

Spotkania odbywają się w ramach projektu “Śląska Przestrzeń innowacji”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.