Jak promować wolontariat? Szkolenie online

O nieszablonowym podejściu do opowiadania o wolontariacie i praktycznych narzędziach pomocnych przy snuciu tych opowieści już 11 grudnia porozmawia z nami Beata Matuszek z Fundacji Media 3.0. Zaczynamy o 11:00. Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu online.

>>Zapisz się na szkolenie<<

Podczas spotkania spróbujemy znaleźć odpowiedzi na następujące pytania:

  • Jak skutecznie przyciągnąć wolontariuszy i wypromować akcje wolontariackie?
  • Jak ciekawie opowiadać o prowadzonych przez naszych wolontariuszy działaniach?
  • Jak zaangażować wolontariuszy do promocji naszej organizacji?

Poznamy bezpłatne programy i aplikacje do obróbki zdjęć, tworzenia materiałów graficznych i montażu filmów, a także porozmawiamy o tym, jak skutecznie się promować w mediach społecznościowych.

Zajęcia będą miały charakter warsztatowy, dlatego miło nam będzie, jeśli zaplanujecie sobie czas i przestrzeń tak, abyście mieli możliwość aktywnie się w nie włączyć.

 

Adresaci szkolenia:

  • Organizacje pozarządowe i instytucje współpracujące z wolontariuszami

Forma szkolenia:

Na platformie Zoom. Link do spotkania zostanie wysłany mailowo na adresy podane przy rejestracji na Evenea.

 

BIO prowadzącej szkolenie

Beata Matuszek – od 6 lat mobilna doradczyni w programie Sektor 3.0. Członkini zarządu Fundacji Media 3.0, specjalistka ds. komunikacji zewnętrznej, wykładowczyni akademicka. Studiowała komparatystykę literacką na UJ, komunikację społeczną na UŚ i zarządzanie projektem informatycznym na WSB we Wrocławiu. Prowadzi szkolenia ze storytellingu, design thinking i ICT. Współautorka gry szkoleniowej “Startup 3.0”, dotyczącej budowania innowacyjnych pomysłów oraz aspektów prawnych, organizacyjnych i finansowania startupów oraz autorskich warsztatów storytellingu dla kobiet. Wolne chwile spędza w domowej dżungli.

***

Jak promować wolontariat? Szkolenie online
data:
 11 grudnia 2020 r. | godz.: 11:00-14:00
prowadzenie: Beata Matuszek
zapisz się: kliknij tu i wypełnij formularz